Menu

Ofis & İş Yeri Taşıma

 

Turya Nakliyat, Ofis ve Büro Taşımacılığı

Ofis ve Büro Taşıma işlemlerinize, Turya nakliyat olarak biz yapıyoruz.  Bir telefon uzaklıkta olduğumuz için her şehirden bize ulaşabilirsiniz. Ankara evden eve, Turya nakliyatın size sunduğu hizmetlerden hoşnut olacağınızı garanti veriyoruz. Nakliyat bizim işimiz ve alanımızda her gün giderek büyüme yolunda ilerliyoruz. Eksik olduğumuzu düşündüğümüz konular için kendimizi günden güne geliştiriyoruz.

Ofis ve Büro Taşıma hususunda bizden destek almayı unutmayın. Ofis ve Büro Taşımanızı severek yapacağımızdan emin olun. Ofis içi malzemelerinizin paketlemesi gibi konular varsa biz her şeyi hallederiz. Bizden istediğiniz akliye hizmetleri neler ise söylemeniz yeterlidir. Paketlemeleri alanında uzman olmuş personellerimiz tarafından yapılmaktadır. Ofis içerisinde talep de bulunduğunuz hizmetlerimizle ilgili bilgi edinin ve personellerimiz size gelerek keşifte bulunsunlar.

Fiyatlarımızı öğrenin ve bizimle çalışmayı tercih ettiğinizden itibaren her şeyi bize bırakın. Herhangi bir evrak kaybolması gibi sorunla karşılaşmadan Ofis eşyalarınızın kolayca taşındığını göreceksiniz. Taşınma konusunda mutlaka bizden bilgi almanızda fayda vardır. Ofis içi Taşımaya geçmeden önce paketleme hizmetimiz için ekstra talepte bulunabilirsiniz. Bunun için çok uçuk rakamlar çıkarmadığımızdan emin olun. Paketleme ile ilgili endişeleriniz varsa belirtmek isteriz. Personellerimiz paketleme konusunda tecrübeli çalışanlarımızdır. Taşınma sonrası sorun yaşamamanız için her fırsatı size sunacaklardır. Paketlemeniz kategorilere ayrılarak yapılacaktır.

Evraklar (Faturalar, irsaliyeler, sözleşmeler..vb) titizlikle kutulara yerleştirilir ve numaralandırılır. Büro mobilyalarınızı kaliteli paketlere koyarak hasar almamasını sağlıyoruz. Teknolojik aletlerinizi kolilere koymadan önce pat pat poşetlere sarıyoruz ve daha sonra kolilere yerleştiriyoruz. Siz değerli müşterilerimiz için her türlü im kan ve kolaylıkları sağlamaya çalışıyoruz.  Turya Nakliyat, Ankara evden eve Nakliyat firması olarak Ofis taşıma işlemlerinizde de Sigortama hizmetimizi mutlaka uyguluyoruz.

Sigortalama olmadan nakliyat yapmak, taşıma sonrası sizde can sıkıcı sonuçlar oluşturabilir. Bunun bilincinde olduğumuz için önceliğimiz Sigortalı nakliyat hizmetlerimizden faydalanmanızdır. Uzman personellerimizin işlerini kolayca yapması ve işinin ehli kişiler olması sizi sevindirecektir. İşini ciddiye alarak size hizmet vermek ve işine, müşterisine değer vermek yine bizlere mahsustur. Ofis ve Büro Taşımacılığı konusunda nakliyat firmamız diğer nakliyatlardan her zaman bir adım öndedir.

Call Now Button