Menu

Eşya Depolama Hizmetleri

Turya Eşya Depolama Hizmetleri

Eşya Depolama merak edilenler. Eşya depolama alanının temiz olması ve nem ya da küf gibi kötü kokuları barındıracak bakterilerin olmaması gibi konulara önem verilmektedir. Hassasiyet gerektiren konulara dikkat ederek titiz çalışmalar sergileyen Turya Nakliyat Eşya Depolama söz konusu olduğu zaman tedbirleri almaktadır. Emanet ettiğiniz her anlamda eşyalarınızın korunmasına ayrı önem vererek güvenlik kameraları ile her gün kayıt altına alınmaktadır.  Alınan tedbirler neticesinde güvenle gittiğiniz yerde içiniz rahat olarak geri dönebilirsiniz. Belirli uygulamalar paketleme ve sistemli işleyiş yer almaktadır.

Depolarımız 7/24 güvenlik kameralarımız tarafından izleniyor olması size güvende hissettirecek. Turya Nakliyat, Ankara evden eve nakliyat size uygun depo alanları sunarak eşyalarınızı güven altına alıyor. Eşyalarınız depolara yerleştirilmeden önce sigortalaması ve paketlemesi mutlaka yapılmaktadır. Paketleme işlemi kategorilerine göre uygulanmaktadır. Mesela teknolojik aletler için öncesinde nem oluşmaması için ve hasar görmemesi için poşetlere sarıldıktan sonra uygun kolilere yerleştirilir. Dolap ve mobilya gibi eşyalarınız varsa depolarımıza konacak, marangozlarımız yardımıyla kolayca montajlarından sökülerek paketlere konulmaktadır.

Aynı işlemler farklı eşyalarınızda da uygulanarak hizmetinize sunulur. Depolarımıza öyle çok ödemeler yapmadan dilediğiniz kadar eşyalarınızı koyabilirsiniz. Dilerseniz kalacağı süreyi peşin verebilir dilerseniz her ay düzenli olarak verebilirsiniz. Sizin için nasıl kolayınıza geliyorsa öyle yapıyoruz. Turya nakliyat, Ankara evden eve nakliyat, sizlere eşya depolama konusunda yardımcı olarak işlerini kolaylaştırıyor.

Bazı sebeplerden dolayı eşyalarınızı gideceğiniz şehre götürmek yerine depo arayışına girebilirsiniz. Hemen taşımayı düşünmeyebilir ya da birkaç ay sonra eşyalarınızı alarak düzen kurmak

 

istersiniz. Geride kalan şehirde eşyalara bir ev kirası vermek de hemen öyle kolay olmadığı için başlangıçta sorun olabilir. Farklı şehirde düzen kurmak öyle kolay olmuyor. Bunun bilincinde olarak sizlere eşya depolama alanı sunuyoruz.

Sizlerde eşyalarınızın güven içerisinde olmasının rahatlığını yaşayarak işlerinize kolayca konsantre oluyorsunuz. Bizden bilgi ve destek almak için iletişime geçebilirsiniz. Sitemizde bulunan telefonlarımızı gün içerisinde dilediğiniz zaman arayarak bizlere ulaşabilirsiniz. Her türlü konu için bizimle irtibata geçin. Turya nakliyat, Ankara evden eve nakliyat her zaman yakınınızda yer almaya devam ediyor.

Call Now Button